| pinkbutterfly_4904 a întrebat:

Sallz, lume! am si eu o intrebare (pentru fete): cum a fost pentru voi, ca adolescente, primul epilat cu aparatul electric, pe picioare? v-a durut foarte tare sau a fost acceptabil?

5 răspunsuri:
| Cuuukii a răspuns:

Dabig grindoare

| LauraaBlack a răspuns:

Buna love struck! Sa stii ca doare foarte foarte tare :-s. Nu este deloc acceptabil. Te sfatuiesc sa nu incerci cu aparatul electric. Eu am planslaughing. Bafta si numai bine kiss!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A durut destul de tare. dar depinde si ce fel de aparat folosesti. La inceput doare, dar dupa aia te obisnuiesti (: Iar ca sa scapi de acele bubite rosii foloseste gheata. :'d

| Raly_7533 a răspuns:

Nu am simtit aproape deloc. asta pentru ca inainte ma faceam cu ceara.

| dia_4576 a răspuns:

Sincer doare dar daca vrei s scapi de durere ia o pastila de nurofen sau algocalmin inainte cu jumatate de ora si nu mai simti durerea...nu ma credeti pe cuvant incercati si va convingeti singuri