| Goddessss a întrebat:

1)Unde pot sa găsesc vopsea pentru. sprancene? găsesc la dm, Carrefour?
2)dacă am parul natural blond închis, ce culoare ar trebui sa-mi iau? negru ii prea închis?
e ok maro închis?
nu vreau culoarea mea naturala pentru ca e prea deschisa, si nu imi place.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Se gasesc in supermarket sau in magazinele cu specific.Mergi într-un mall, sau in cora.Sau poti întreba si la o farmacie ca cine stie, poate se gaseste si e si mai sănătos daca tot nu vrei sa mergi la un salon (ceia ce ar fi mai indicat).
Poti sa iti iei saten (maro deschis). Dacă tu ai păru deschis e urat sa iti faci negru, rosu sau maro închis.

| AnastasiaK a răspuns:

1) În Auchan cică s-ar găsi.
2) Se fac cam cu o nuanță, două, mai închise decât culoarea părului în general. Depinde și ce vrei tu și cât te pricepi.

https://www.instagram.com/tv/B_Nfe4xHxB6/?igshid=1uo3asm823x77

Here you go. Ea a folosit 4.0 brown, te poți orienta în funcție de asta. Mie personal nu-mi place rezultatul ei imediat după vopsire, dar îmi place în schimb cum arată sprâncenele ei în general + femeia chiar are studii în make-up, de aia mi-am și permis să-ți dau linkul ei.

Disclaimer: după cum tocmai am zis, ea știe ce face. Dacă nu știi, ar fi recomandat să mergi totuși la un salon.