| anonim_4396 a întrebat:

a o intrebare interesanta: de halloween vreau sa ma deghizez intr-o papusa moarta si am tinuta dar nu stiu cum sa ma machez la fata ma puteti ajuta? si sa fie si horor. tinuta : bocanci roz aprins, fusta verde neon, bluza inca nu stiu si la par m-am gandit sa-mi prind in 2 codite sus si sal tapez sal ciufulesc nu stiu sa fie dezordonat. dar la machiaj habar n-am ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| tenshi261 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ORozLVFtHk8 sigur iti va placea;)