| SSScr a întrebat:

Salut, aș vrea niște sfaturi cum să mă îmbrac la banchet, sunt băiat.

Răspuns Câştigător
| Andrei_Bacaoanu_1998 a răspuns:

Imbracate sa te simti bine ^ ^

6 răspunsuri:
| ღβأβأ a răspuns:

Costum clar: pantofi stralucitori happy nu blogi, pantaloni din stofa, sacou, papion sau cravata, camasa alba sau neagra eleganta.

| AdenAlex a răspuns:

Poti sa te duci imbracat la costum si sa iti iei si ceva haine de schimb caci o sa transpiri happy.

| VogueKat a răspuns:

Buna,parerea mea e ca ar fi frumos sa te imbraci in costum.Ma gandeam la pantaloni negri, un sacou negru si o camasa alba (bagata in pantaloni) si un papion negru.La pantofi : nu trebuie neaparat sa ai ciocate la fel ca toti cocalarii. Poti sa porti niste pantofi cu botul normal, negri. Sper ca te-am ajutat :*

| nogayman a răspuns:

Pantofi stralucitori blugi negri sau verzi o cămașă si o șapca/pălărie
Si crede-ma vei arata vine poți folosi si un lanț sau cv de genu

| BogdanDediu a răspuns:

Blugi albi cu un sacou si papion cu niste pantofi negri stralucitori si o camasa albastra deschisa!