| Sisjjssjjsjs a întrebat:

Salut! Acum ceva zile am avut parte de un tuns care a ieșit oribil, cum pot face ca părul să crească mai repede, sau cel puțin să nu-l fac să crească mai greu?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Parul creste cca. 10mm in fiecare luna.
Deci: RABDARE!

| nukeyly a răspuns:

Da low level format in cel mai rau caz deci iesi chel, dar poate scapi si cu o cota de 3mm total 360 si rezolvi problema pana maine.

| energydrinklover a răspuns:

Ulei de rozmarin sau de ricin. date cu el, așteaptă jumate sau o oră și după spală-te pe cap normal.
cel de rozmarin e mentolat. le poți găsi la orice plafar sau farmacie

| otetdemere a răspuns:

Folosește ulei/apă de rozmarin, sau eventual ulei de ricin, cel puțin la mine funcționează, la alții nu știu