| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo 5 zile am luat un ulei pentru masa anticelulitic Cellufight! de la Elmiplant. Eu am inceput sa il folosesc, insa vreau sa aflu daca da rezultate. Am inteles ca in 8 luni se duce si cea mai ordinara celulita, insa eu nu am prea multa. Ati folosit produsul acesta pana acum, isi face efectul?

Funda si vot cui meritawinking

8 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Buna cat ai dat pe el si de unde l`ai luat.
ma int si pe mine.
eu imi fac masaj cu orice prind.(trebuie un masaj mai violent).si sa stii ca nu mai am asa multa.

| anonim_4396 explică (pentru papusica987):

L'am luat din Kaufland Piatra Neamt. Violent fac si eu ca am ciuda pe coaja aia de portocala laughing Si daca atot ai facut cu tot ce ai prins, nu ai prins si uleiul asta, cumva? Adica, ai luat alta crema la fiecare aplicare sau ai luat alta cand ai terminat-o pe prima? Mersi anticipat happy

| anonim_4396 explică (pentru papusica987):

A, si am uitat : era 17-18 lei.winking

| papusica987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna.
ma refeream cand am spus ca'' imi fac masaj cu tot ce prind'' la faptul ca nu folosesc neaparat crema pentru celulita, mi-am facut cu ulei de masline, cu crema e galbenele, cu lotiune de corp, cam cu orice am prin casalaughing.
mersi pentru inf.

| anonim_4396 explică (pentru papusica987):

laughingAsta da intorsatura...Pai daca merge, bravo atunci, si n'ai pentru ce! laughing

| papusica987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce intorsatura?
Daca nu intelegi ce trebuie...
ti-am zis de la bun inceput ''imi fac masaj cu orice prind'' nu am zis ''imi fac masaj cu orice crema pentru celulita prind''happy

| jess179 a răspuns:

Este bunicel, dar sa stii ca rezultatele nu sunt spectaculoase.Mi-am dat cu el pe picioare si burta, si mi-a catifelat pielea, dar nu mi-a trecut celulita.Nu stiu, poate la tine isi face efectul.

| anonim_4396 explică (pentru jess179):

Sper si eu sa si'l faca la minewinking
Totusi ai masat? Eu stau vreo 10-15 minute si masez bine pana intra in piele, de 2 ori pe zi. Tot asa ai facut? happy