| Kristy16 a întrebat:

Ajutati-ma cu citeva remedii impotriva celulitei, care intr-adevar sunt eficiente, din pacate zat de cafe nu am.

5 răspunsuri:
| criss1212 a răspuns:

Zatul de cafea este un mit..cremele nu te ajuta ....sau poate nu ti-as recomanda operatii estetice......ai grija ce mananci si foloseste cat mai multe paste

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De celulită nu vei scăpa toată viața!
Cel mult împachetări cu creme anticelulitice termice, masaj anticelulitic la salon.
Peste 90% dintre fete/femei se confruntă cu celulita, vergeturile, etc.
La mulți ani!
Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun din proprie experienta ca sport este de ajuns sa faci 30 de minute pe zi. Poti chiar sa te plimbi, este mai placut. In rest, fii putin atenta la ce mananci, adica renunta la prajeli, dulciuri si carbogazoase, dar nu de tot. Paine poti manca 2 3 feliute pe zi. Se mai poate o pizza sau o prajiturica din cand in cand laughing. Bea multa apa si fa masaje. Iti recomand crema pentru masaj anticelulitic de la Cellulight. Rezultatele sunt vizibile rezultatele. Bafta!

| ZuZuDuDu a răspuns:

Buna,poti sa iti faci programare la salon! Sau sunt chestiilea alea ca un fel de centuri pe care le pui pe zonele cu celulita si cica dispare! Nu am folosit si nu stiu cum sunt dar poti sa incerci!

| youandmeislove a răspuns:

Hi! incearca sa mananci cat mai sanatos. evita dulciurile si mananca ciorba etc mancare gatita ..nu incerca sa te infometezi deoarece poti sa slabesti o perioada dupa aceea te ingrasi mai tare..si daca se inffometezi poti deveni si anorexic ..incerca sa mananci des dar putin.niciodata sa nu mananci pe saturate.DES DAR PUTIN! asculta sfatul meu merge deoarece am trecut prin ce treci u. celulita