| Denisa a întrebat:

Saluthappy am 16 ani jumate, sunt inalta, nici grasa nici slaba dar am un defectx-( Nu am sani! deloc...am sutiene push-up foarte mari, indes in ele la bureteilaughing dar totusi, ca sa intreb si eubatting eyelashes fetelor:nu stiti ceva pentru cresterea sanilor? am auzit de tinctura de marar, insa doar dupa 18 ani, credthinking Voi ce stiti?:*

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inca mai ai timp. Eu spun sa mai astepti. Abia pe la 20 de ani poti sa te ingrijorezi. Nu conteaza ca ai sanii mici. Sunt baieti pentru care nu conteaza acest aspect foarte mult, in sensul ca nu te-ar respinge doar pentru asta.

| anna01 a răspuns:

Marimea sanilor este determinata genetic, priveste in sutienul mamei tale si priveste-ti viitorul.In rest, cu tincturi, creme, baliverne, tonifiere poate, dar cresterea sanilor, nu. Poate doar sarcina, dar cu perioada limitata:-D

| Me,myself & I a răspuns:

Daca nu e sa fie de la mama natura nu cred ca exista un alt remediu...doar silicoanelaughing

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Poi ai doar 16 ani cunosc persoane pana pe la 18 ani tot asa se plangeau ca nu prea au, iar dupa aiasmug...esti inca la stadiul de crestere deci nu iti fa probleme mai ai timp sa cresti in :devil. Uite si mama mea imi povestea ca pana pe la 18 ani asa nu prea avea ce sa arate si pe la 20.si ceva smug si acum are ce sa arate...hee hee deci nu iti fa griji vor creste putin mai tarziutongue

| viotm a răspuns:

O prietena de-a mea a facut cu tinctura d emarar chiar a dat rezultate i-au crescut foarte mult dar sa si ingrasat putin are 17 ani mai citeste pe net pe forumuri persoane care au mai incercat eu una nasi icerca ma multumesc cu ce am poate doar silicoane decat s ale am mai amri si lasate big grin mai bine mai mici si frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai ce naibii falsificati naturalul. Voi credeti ca nu-i tot aia? Inchipuieti un baiat atras de formele tale contrafacute pus in fata realitatii... E mai grea pedeapsa pentru el decit pentru tine de a arata asa cum esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are rost sa-ti faci griji din privinta asta.
foarte multe femei frumoasa nu au sani aproape de loc
nu trebuie sa fii complexata draga mea:*
ai abia 16 anisori.este timp pentru tot>big grin

| alexutza5 a răspuns:

Nu poti fi in orice caz perfecta ceea ce vrei u sa faci nu e bine cel mai bine ar fi ca dupa ce faci baie sa tii clatesti cu apa foarte rece la mine a mers