| bleakk a întrebat:

Am 16 ani si zic sa imi iau mustata,inca nu am barba,cei drept,imi asum riscul ca mustata sa creasca la o saptamana maxim insa vreau sa cresca frumos si aranjata, credeti ca e bine cu bigu?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E vremea sa te razi doar femeile se epileaza cu banda pe fata.

| wolder a răspuns:

Iti creste mai rau daca te iei cu bigu

| OoBunnyoO a răspuns:

Lamele de ras nu au nicio influenta asupra felului in care creste firul de par. Iti va creste mai des, insa nu isi va schimba directia. Atata timp cat te vei rade zilnic pana se va ingrosa firul de par, nu o sa se observe oricum.

| Danysan a răspuns:

Amice esti trallala -Vrei sa te bagi sluga la barba?

| drogh a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la salon. E bine sa ti-o ia cele de acolo cu ceara sau cu benzi. Sau, poti sa faci asta acasa dar se pot intampla mult pentru ca acea ceara este incinsa!