| Y3aaHH a întrebat:

Am 17 ani, sunt din Bucuresti. M-am apucat recent de lupte libere. Vroiam sa va intreb ce parere au fetele despre chestia asta. Ca si corp sunt atletic(nu foarte musculos dar nici gras) si la chip arat(din spusele colegilor/colegelor/cunostintelor/prietenilor) destul de bine(dragut, intr-un cuvant). Acest sport necesita, pe langa un antrenament destul de dur, niste mici deformari. Prin deformari ma refer la mici sgarieturi(adesea pe gat), uneori(mai rar) niste mici vanatai pe fata si, cel mai intalnite sunt urechile de "grappler"(putin deformate dar nu ca cei profesionisti, poate doar putin deformate sau uneori chiar deloc.depinde de caz). Bun, problema mea este ce parere o sa aiba fetele despre chestia. Nu vreau, odata cu practicarea acestui sport, sa nu ma mai placa nici o fata si sa ma vada o bruta.pentru ca in interior sunt o persoana buna, cu suflet mare big grin Promit ca dau funda si vot celui care ma ajuta happy si le raman recunoscator celorlalti big grin. PS: am pus la categoria Beauty&Fashion pentru ca eu consider ca e o problema mai mult de genu big grin Nu ma luati peste picior pentru ca toti trecem prin momente de genu.se intampla si la case mai mari.

Bafta tuturor, aveti grija de voi happy

Răspuns Câştigător
| iuliiiaaaaaaaa a răspuns:

Buna. parerea mea, ca fata este caa. noi avem nevoie de baieti protectori(luptatori). care sa ne ia apararea. sa` sara in ajutorul nostru` indiferent de situatie. zgarieturile, vanataile. trec happy toata lumea are asa ceva, pana si V.I.P`urile laughing. nu trebuie sa.ti faci din griji. din contra. gandeste`te ca te vei forma. te vei dezvolta mai frumos si mai mult si toate fetele vor` intoarce capu` dupa tine pe strada`. bine. acum depinde si ce fel de "atentie" le dai laughing. succes in tot ceea ce faci. si sper ca te-am ajutat :*