| danyyyy18 a întrebat:

Am auzit ca este un sampon si balsam de la kallos pentru indreptarea parului. va rog ziceti si mie cum se cheama exact si pretul. dau funda

Ps : si stiu ca mai este si de la sunsilk. care e mai bun dintre cele 2?

1 răspuns:
| Coriine a răspuns:

Kallos este cel mai bun. Eu am folosit si daca nu ma insel se numea"Crema Midollo" este un tub foarte mare de balsam si la fel sampon(separat) au un miros foarte placut au la baza ouale si pretul este unul avantajos, eu atunci l-am cumparat balsamul cu 11lei daca nu ma insel iar samponul cu 7, ceva...