| digitalchocolate a întrebat:

Salut am banchetul de clasa a8 a si am gasit pe net o rochie http://www.modcloth.com/......tion-Dress superba dar costa mult prea mult si daca gasiti vreuna cat mai asemanatoare si mai ieftina sa imi dati va rog link de la site:} uuuu si va dau funda si vot :] mersi mult

Răspuns Câştigător
| Michy_1562 a răspuns:

Draga, da de ce nu incerci sa iei poza pe telefon si s-o duci la o croitoreaza sa ti-o faca ii mai ieftin si aproape asemanatoare ti-o face. Inceaca eu am mai facut asa si am fost multumita.

1 răspuns:
| Biby a răspuns:

Poti sa o duci la croitorie.