| RaresIoan82 a întrebat:

Salut, am luat si eu o pereche de Off White out of office negri direct de la ei de pe site.
Cand i-am sters cu o carpa uda am observat ca acea carpa era putin neagra(adica s-a luat culoarea)
Este normal sa se intample asa la adidasii negri?
Odata la cat timp ar fi necesar sa folosesc o carpa uda la stergerea lor?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~o pereche de Off White... la cat timp ar fi necesar sa folosesc o carpa uda la stergerea lor?~

dacă e cazul, zilnic (depinde de arătura pe care te deplasezi)

| gabicoo a răspuns:

Originai? Dă firmă? Direct de pe siteul lor? Nu? laughing

| johnnny123 a răspuns:

De fapt ai vrut să te lauzi că ți-ai luat niște opinci de 650$?

| RaresIoan82 explică (pentru johnnny123):

Nu frate asta e si problema am dat pe ei atatia bani si se decoloreaza pe carpa.O luna numai chifla cu fanta mananc

| johnnny123 a răspuns (pentru RaresIoan82):

Foarte bine. Deci au meritat banii.