| AndreiMARIJUANA a întrebat:

Am lungimea parului de 3 cm si as vrea sa imi lasa sa imi creasca cam pana la inceputul spatelui, cam cat ar trebui sa astept pana sa imi creasca

Răspuns Câştigător
| girl00 a răspuns:

Depinde. mie imi creste foarte greu parul straight face nici un cm pe luna credcrying iti creste daca-l ingrijesti. daca nu ti-l faci cu placa excesiv. daca nu-i tocit la varfuri..intr-un an jumate cred ca-ti va creste cat doresti..succes ^-^

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cam un an si jumatate-ar creste cam 18-20 cm.Pentru a nu impiedica ritmul de crestere, nu folosi geluri de par.

| FemeiaPisică a răspuns:

Într-o lună, părul creşte între 1 - 1, 5 centimetrii.
Într-un an, părul creşte între 13-15 centimetrii.