| melissha1999 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutorul vostru, de pe le virsta de 8 ani am inceput a merge cam strimb, acum am 12 ani ma puteti ajuta sau sa imi dati un sfat despre cum sa merg mai drept?

Răspuns Câştigător
| allex20n a răspuns:

Fa sport, gimnastica in special si o sa te ajute.

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Mergi la fizioterapie si o sa te invete ei tot felul de exercitii-si nu sunt grele! Bafta!

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau. uite, pare ciudat, dar va da rezultate daca vei face asa : de cate ori poti, pune o carte pe cap, si te plimbi prin camera. i-ti va regla simtul echilibrului si postura.

| melissha1999 explică (pentru Stelutza1990):

Am incercat sa fac asta, cu timpu am inceput a merge un pic mai drept. Merci

| Rumi a răspuns:

Incearca sa mergi mai mult timp pe bordura. Poate asa o sa iti sa iti dai seama cat de stramb calci.

| Sory_Sory_1997 a răspuns:

Imagineaza-ti o linie dreapta si groasa pe care"mergi"