| TaBu a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor in legatura cu imbracamintea si stilul pe care il abordez. De la un timp am ceva probleme cu parul si etc.
Abordez un stil simplu blugi normali fara rupturi sau etc si tricouri diferite simple cu imprimeuri.
Am parul ondulat si ma cam cert cu el, initial am vrut sa imi las plete dar acum ma cam indoiesc. M-am gandit sa ma tund si sa il fac oarecum sa stea drept sa nu mai fiu nevoit sa il indrept chiar si indreptat nu il pot fixa cum doresc asa ca am nevoie de ajutorul vostru. Ce credeti sa ma tund, sa nu ma tund sa il las lung si sa il indrept sa incep sa folosesc diferite produse. Oricum multumesc anticipat cine ma ajuta primeste funda multumesc mult :X!

4 răspunsuri:
| alexutsssa a răspuns:

Buna! Tu cum il vrei? drept sau ondulat? Eu personal, as alege ondulatu...dar daca il vrei drept fara sa til strici cu placa cred ca ar trebui sa intrebi la farmacie pentru niste sampoane specifice. poate existalaughing eu asa am auzit! Nu trebuie sa ti ascunzi parul tau, si un stil simplu mi se pare ok, decat plin/a de sclipici sau mai stiu eu ce.Fii tuuuu! nu lasa pe nimeni sa ti influenteze stilul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă-l lung, eu personal îl prefer lung. şi ondulat!
Dacă îţi stă într-o parte ondulat şi într-o parte întins, te sfătuiesc ca după ce te speli pe cap să îţi împleteşti părul, lăsându-l aşa până a 2-a zi.
O să îţi stea foarte frumos.
Îţi urez succes!

| lunathemoon a răspuns:

Lasa-l lung si natural! daca il dai cu placa sti ca ti se ard firele sau ceva de genul asta. daca nu iti place poate gasesti ceva sampoane speciale. eu te sfatuiesc sa il lasi asa!

| CheckInTheMirror02 a răspuns:

Asta tu decizi, daca il vrei lung sau scurt. Dar daca vrei sa te tunzi uite cateva poze sa te inspire :D

http://www.google.ro/......tp?/imgres