| Doinella a întrebat:

Am nevoie de tunsori pentru par rar si rebel.pentru par mediu, la moment sunt frezata bob asimetric. vreau ceva noi.va rog muullt. funda pentru cea mai tare tunsoare, care imi va placea mult

Răspuns Câştigător
| clody83 a răspuns:

Cauta aici tunsoarea favorita: http://www.mujer.ro/coafura/blog

1 răspuns:
| VanillaBear a răspuns:

Poti sa iti pastrezi bobul asimetric dar sa il faci si mai "radical". adica te razi pe o parte a capului si dupa sa se continue in bob.Am vazut asta la o colega de-a mea si arata foarte tare :X

xoxo Vanilla