| addictedformetal a întrebat:

Salut.Am o crema celltone snail extract gel.Imi puteti spune in ce scop este folosita, de asemenea m-am dat cu ea si simteam ca imi arde fata.Este normal?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
M-am informat putin despre ea pe net si vad ca este si pentru fata si pentru maini dar daca spui ca te ardea mai bine nu o mai folosi, senzatia de arsura este un fel de mesaj pe care pielea ta Il transmite deoarece nu ii 'convine' crema, asa ca sfatul meu e sa nu o mai folosesti.

| omy_9418 a răspuns:

Crema asta este pentru riduri si pentru pielea prea intinsa, cand te dai cu ea simti ca ti se strange pielea si ti se incalzeste locul unde te-ai dat cu ea (fundita)?

| mirunamarcela a răspuns:

Acea crema se foloseste dupa recomandarea dermatologului nu dupa ureche si daca te arde faza iti face bine pentru cosuri dar iti sugerez sa nu o mai folosesti fiind nu o sa mai poti scoate capu in lume sper ca te-am ajutat :*:*:*: