| Paulicass a întrebat:

Salut am o geaca de piele naturala scurta si in zona unde sunt nasturii a aparut o culoare asa maronie? cu ce as putea sa o curat? nu are rost sa o vopsesc doar pentru partea de la nasturi ca este doar in zona nasturilor... astept raspunsuri dau fundita la cel mai util raspuns

3 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Cel mai bine o duci la o spalatorie de haine si acolo o va curata chimic. Nu te apuca sa o cureti ca s-ar putea sa o strici

| Grumpy123 a răspuns:

Incearca sa dai cu o carioca de aia groasa si neagra.Bft

| DianaaGabrielaa a răspuns:

Du-te la o spalatorie de haine sau la o croitorie