| olesea_4446 a întrebat:

Salut, am o intrebare la care nu stiu raspuns.mai in scurt parul meu natural este de culoare satena nu deschisa eu l-am vopsit in negru acum vreau sa scap de negru cum fac? vreau sa ajung la un saten mai deschis ca al meu natural.am incercat sa boiesc cu culoare deschisa si nu sa deschis la culoare, ce sa fac? plz ajutor.

Răspuns Câştigător
| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Prietena mea s-a vopsit tot asa... ea ca sa scape de vopsea s-a tot tuns odata la trei luni.
Si daca vrei sa iti deschizi culoarea... nu stiu thinking incearca decolorant.sau apa oxigenata.big grin
P.S eu nu m-am vopsit niciodata dar sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasi sa iti creasca radacinile si iti tai varfurile vopsite.happy