| Biuka a întrebat:

Am o mica/mare problema... nu cred ca am pus-o la categoria potrivita big grin.DEci. aseara am stat vreo ora in oglinda si ma aranjam.Am inceput sa`mi storc niste cosuri I don't want to see. si mi se ducea putin pielea.Am vrut sa o dau jos pentru ca arata urat si am tot tras de ea.si s-a dus din ce in ce mai mult sad. In fine. am dat o mare parte din ea jos si am mers la culcare. A doua zi. dimneata, am observat ca ma ustura ingrozitor nasul frustrated. Cand am mers sa vad ce am am ramas socata. Deci mi s-a inrosit fooooarte tare locul de unde am luat pielita si ma ustura enorm de mult sad. Ma ustura chiar si acum. Nu stiu ce sa fac. Arata asa urat si ma doare asa rau sad. M-am dat si cu apa. si cu crema ca sa se moaie. da nu s-a intamplat nimic Plss. ceva. orice. nu mai pot crying

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Pai nu prea ai ce-i face decat sa lasi sa prinda coaja si sa treaca, daca vrei sa ascunzicat de cat rana atunci incearca cu fond de ten si pudra

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Baga nasul in faina

| laurika_7462 a răspuns:

Cumpara de la farmacie Fucidin... e o crema pentru cicatrici si pentru infectii. ti se face si coaja mai repede si nu ramai nici cu cicatrici.

| Jenant a răspuns:

Ia o cremă bună de la farmacie, cremă cicatrizantă. Va şti farmacista de să-ţi dea. O să treacă în 2 zile maxim.