| bogdannel21 a întrebat:

Salut,am o mica problema, cum pot sa ii spun la frizer sa ma tunda, ca sa arat ca in aceasta poza.Eu am fata mai patrata si de aceea am optat pentru aceasta frizura,acum am parul intr-o parte, si pe parti ras si pierdut, dar nu prea ma avantajeaza+ca ma tot enerveaza ca imi strica vantul parul.Cum sa ii explic frizerului sa ma tunda ca in imagine,nu vreau sa ii duc poza, fiindca este o frizerie de cartier nu un salon, si nu cred ca v-a intelege.Cine ma ajuta are funda! Ma refer la prima imagine
http://fashion365.ro/wp-content/uploads/2015/03/2-fata-p atrata.jpg

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Du-te la un frizer mai specializat cu poza. Nu ai cum sa ii explici asa ceva in cuvinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cezi ca va intelege mai bine din explicatiile tale decat din poza?
Mergi cu imaginea acolo.

| bogdannel21 explică:

Ma refer la prima imagine, aia mai simpla.

| bogdannel21 explică:

Totusi nu exista nice informatii desprea frizura aceea, eu cum ar fi cand ma tund ii zic sa ma tunda pe margini cu 3 si sus intr-o parte, perciunii drepti, si pierdut pe margini. Tunsoarea aceasta din poza nu i-o pot explica sau ce?