| Denisa a întrebat:

Saluthappy Am parul foarte aspru si lipsit de stralucire. Cu siguranta din cauza placii si a produselor de par gen ceara, fxativ, spuma, spray protector si a vopselii. Ce pot face ca sa fie cel dinainte? Nu vreau sa fac vizita la coafor (e si cam ars), niste produse puternice pentru par care sa il faca mai bine, se poate?

3 răspunsuri:
| Kiyy a răspuns:

Ulei de ricini... :-x mie mi-a dat volum la par. si la fel ca la tine tot am parul ars... rau de tot

| Smile<33.! a răspuns:

Iti recomand o masca de par naturala care o aplici o data pe saptamana.
Deci. ai nevoie de 2 banane(pasate foarte bine, daca nu sunt bine pasate te vei chinui mult cu indepartarea ei).
un avocado, un ou(intreg), ulei de ricin si ulei de masline.
Vreau sa iti zic ca face minunilove struck.

| Cataalyna a răspuns:

Incearca sa nu mai folosesti atatea produse.si placa mai rar.