| ralexa a întrebat:

Am si eu asa o intrebare care nu-mi da pace de mult timp... Vedetele de la Hollywood la Oscar, Golden Globe etc. poarta rochii diferite. Iintrebarea mea este daca ele le cumpara, le imprumuta de la designeri sau le inchirieaza?

Răspuns Câştigător
| Kindly a răspuns:

Depinde. Fiecare cu intocmirile lor. Unele le poarta doar ca un fel de " reclama " adusa designer-ului respectiv.

1 răspuns:
| dralexia a răspuns:

Exista si in București posibilitatea sa închiriezi rochii ale unor designeri de top. Vezi aici: www.rentdesignerdresses.ro