| SweetieBeibby a întrebat:

Am si eu o intrebare adresata fetelor.Ma gandeam ca maine sa-mi incretesc parul.De obicei apelez la moatele pe care le am de foarte multa vreme(niste sarma,care se poate indoii, cu niste material infasurata peste). Daca fac baie si ma dau cu spuma pe par, apoi imi pun parul pe moate, am sanse sa-mi steie asa :

http://www.divahair.ro/......9/cret.jpg

Va rog ajutati-ma, adica as vrea sa imi steie asa de cret incat sa pot sa dau parul din fata peste cap, nu stiu daca intelegeti ce vreau sa zic.Cum trebuie sa procedez pentru a avea volum,dar sa nu fie volum din ala ca o coafura pentru nunta, sau orice alta ocazie dinasta speciala, as vrea sa para cat mai natural.Am nevoie de explicatii din partea voastra, videouri sau ceva care sa ma ajute.Cel mai rapid si mai bun raspuns primeste funda! :*

2 răspunsuri:
| Alexandra101112 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te speli pe cap cu elseve apoi cu balsam aceeasi marca si apoi ti-l pui, dai cu fixativ si usuci cu feonul, dar ai grija ca nu stiu sigur daca o sa il ai chiar asa, dar incearca! Oricum o sa iti stea super!

| ioαnα a răspuns:

Fa-ti codite happy
Dar codite subtiri.thinking daca intelegi ce vreau sa zic.
Si eu imi faceam intr-un timp laughing)
si unele suvite chiar imi ieseau ca cele din poza happy

Bafta!