| Mariuta000 a întrebat:

Am un coș pe față, lângă nas, adică, mai precis, l-am spart, și mi-a curs sânge, acum mi-a rămas o urma groaznică. Cum pot să scap de urma aia până mâine? Fundăăă

2 răspunsuri:
| NewLife18 a răspuns:

Poti sa te dai cu crema de galbenele, cu crema eritroacnol(care ti-o recomand din suflet)
funda?

| Simina1066 a răspuns:

Fara suparare dar nu poti scapa pana maine. Orice rana, indiferent cat de mica are nevoie de timp de vindecare cel putin 3-4 zile, Daca ai o crema de galbenele, cea facuta-n casa e cea mai buna, se vindeca mai repede, dar nu poti intr-o zi. Chiar daca nu primesc funda asta-i adevarul!
Sper ca te-am ajutat!