| Croxx a întrebat:

Salut! As dori sa stiu cum pot avea un par cret il am într un fel cret dar nu cum trebuie. Dau funda celui mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il pui pe bigudeuri, sau il ondulezi cu un ondulator electric.

| ioana748 a răspuns:

Il poti face permanent sau cu spuma pentru bucle si feonul cu difuzor.

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Încearcă să îl faci permanent, uite și un link care te poate lămuri cu mai multe detalii https://zulufita.shop/blogs/ingrijirea-parului-cret/par-cret-permament

Poți să cauți și pe YouTube clipuri cu procedura, și vezi dacă rezultatele sunt ce îți dorești tu