| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi inalbesc dintii dar nu stiu ce benzi sau echipament sa cumpar. Am vazut ca unii folosesc benzi si altii folosesc un aparat pe care il introduc in gura si lumineaza. Voi ce recomandati? Ceva in jur de 7-8 milioane, dau funda. Mersi!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se spune albesc nu înălbesc, iar albirea dintilor se face numai in cabinet stomatologic ei au procedee moderne de albire a dintelui, după detartraj.

| Andreeush a răspuns:

Du-te la stomatolog, asta ar fi cea mai ideală soluție.

| JicaContra a răspuns:

Sa mergi la dentist si sa intrebi... care e cea mai buna solutie pentru tine
altfel, chiar nu am habar, dar, daca o faci dupa ureche, sau la recomandarea unuia care nu e doctor
SA CITESTI PROSPECTUL CU FOARTE MULTA ATENTIE

| Paendeo12 a răspuns:

Aparatul acela care "lumineaza" nu are nici un efect. L-am incercat si nimic. Recent am primit cadou niste benzi si sunt o minune, insa nu trebuie folosite des, pentru ca subtiaza smaltul. Poti cauta pe net, sunt foarte multe marci. Cel mai ok ar fi sa intrebi un medic stomatolog. Dar, in banii aia, cred ca poti face o albire profesionala la un cabinet.