| alexamatei a întrebat:

As vrea sa incep sa fac bijuterii handmade dar nu stiu de ce am nevoie. Ma puteti ajuta va rog cu o "lista de cumparaturi" happy

2 răspunsuri:
| Arapan_Nick_1999 a răspuns:

Prima ce imi vine in minte sunt:
-mergelele (colorate transparente...de care vrei, pot sa fie si nu numai de cit mergele. Poate fi practic orice ce este frumos si atragator la vedere)
-sfoara
parca de multe nu ai nevoie, totul depinde de fantezia ta ) succes!

| Alphabeat a răspuns:

Hello! Spune-mi ce fel de bijuterii ai vrea sa faci (cercei, lanturi, bratari). In functie de bugetul pe care il ai pentru toata treaba asta, orienteaza-te si cauta ''piese'' pe net tongue Te salut!