| anonim_4396 a întrebat:

Salut.as vrea sa ma tund dar chiar nu stiu cum.acusi se apropie banchetul de sf de a 8a si chiar nu vreau sa fiu dezamagita de tunsoarea pe care mi-o voi face...as vrea sa va cer ajutorul...niste sfaturi? asta sunt eu : http://hi5.com/......MyPhoto.do va puteti uita si la celelate poze in speranta ca poate imi dati si mie un sfat.multumesc mult:*

4 răspunsuri:
| blacksnow a răspuns:

Acum se poarta tunsul in scari cu breton... dar tunsorile la moda sunt acele tunsori pe care copii emo si le fac. acum te hotarasti u cum vrei sa fii tunsa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum se poarta bretonul peste sprincene si parul drept sau in scari acum alegerea iti apartine

| violeta_9902 a răspuns:

Nu ma pricep prea bine dar cred ca ti-ar sta bine in fata gherute si in spate in scari