| coolgeo98 a întrebat:

As vrea sa mi fac breton drept dar nu stiu daca mi se potriveste...imi este frica sa nu regret, m-ai ales ca incep si scoala si nu vreau sa arat urat ( sunt a 8a). Am fata in forma de inima si cu pometi mari. Din cate am inteles pentru cei cu fata in forma de inima merge dar eu am si pometii mari. Ca sa va dau un reper seman f bine la fata cu Gio din Pariu cu Viata ( extrem de bine seman). Funda! Urgent

Răspuns Câştigător
| CherryLove a răspuns:

Daca ai fruntea ingusta nu o sa-ti stea bine, iarasi daca ai capul micut nu o sa-ti stea bine iar daca nu ai parul drept cu atat mai mult o sa fie o bataie de cap sa-l indrepti mereu. Daca iti doresti cu adevarat breton drept cere-i parerea si celei care te va tunde, cu siguranta va stii ce ti se potriveste daca nici sfatul ei nu te multumeste atunci indrazneste oricum daca nu ti va sta bine il dai pe spate si il prinzi cu un clestisor. bafta!

7 răspunsuri:
| coolgeo98 explică:

Funda pentru cel mai explicit raspuns

| Roxana_1758 a răspuns:

Buna..si eu am fata la fel si pometi mari dar nu seman cu Giolaughing)
A m fost la coafor si i-am zis sa imi faca breton pe o parte in scari si mi-a facut drept...in fine ca breton e ok si sta bine dar, daca vrei sa pari ca un copilas de 8 anisori iti faci eu trec a 10a si acum imi tin parul doar prinscrying

| kaithlin32 a răspuns:

Parerea mea este ca daca semeni atat de bine cu gio din pariu cu viata nu numai ca te-ar prinde bine un breton drept dar vei aparea si mai simpatica decat esti. sper ca te-am putut ajuta. pupici

| noname2021 a răspuns:

Hmm...breton drept...eu zic sa nu iti faci,mai ales daca ai pometii mari, mai bine iti faci breton pe o parte sau altceva, dar breton drept nu, mai explicita de atat nu am putut fi, scuze

| blackcat99 a răspuns:

Nu prea ti-ar sta bine. In plus, bretonul faciliteaza aparitia cosurilor, mai ales ca esti a 8-a (la pubertate). Incearca sa-ti filezi parul, si doar atat. In plus, bretonul e potrivit pentru fata mai patratoasa, ca sa o defineasca. Nu prea se poarta bretonul...

| LiveStar a răspuns:

Esti inca tanar...iti recomand sa mergi intai la o sala de sport si intreaba un antrenor de fitness 'cum pot sa slabesc la fata' (eu am facut rugby, box si atletism, si stiu ca exista conceptu asta de slabire a fetzei)
Poti de asemenea sa intrebi un doctor, el iti va da sfatul corect!

| coolgeo98 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri...m am decis sa nu imi mai fac breton drept...raman cu bretonul intr o parte.