| fetita97 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu ce frizura mi s-ar potrivi.am fata rotunda si destul de mare, am parul pana la umeri.

5 răspunsuri:
| BuBuMtti a răspuns:

Cred ca ceva mai scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu are cine sa iti raspunda

de ce?

deoarece fiecare alre altfe constructia fetei si in plus si la corp si la stil suntem diferiti iar nu nu iti putem spune ce ti se potriveste daca ai curaj alege o frizura care iti place si incearco si vezi ce iese daca nu consulta un adevarat hairstylist care te va ajuta cu adevarat daca nu iti convine raspunsul ca nu ti-am raspuns direct astept stupidukiss