| DarYn a întrebat:

Salut big grin Am 3 intrebari pentru fete..si pentru baietii care se pricep :S 1.Cum imi pot da seama daca un baiat e frumos? adica eu sunt baiat, si imi plac fetele laughing si nu imi pot da seama daca un baiat e frumos sau e urat.

2.Cum arata un baiat urat?

3.Care sunt cele mai neplacute lucruri la fizicul unui baiat? (de exemplu mie nu-mi plac fetele cu parul neingrijit)

Sper sa raspundeti cu seriozitate tongue

Răspuns Câştigător
| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

1.Depinde de fata.O fata te poate vedea un print, si alta un broscoi scarbos
2.Acelasi raspuns
3.Mie imi place sa aiba o conditie fizica buna(nici extrema cealalta incat sa aiba muschi mari, mari), parul sa fie ingrijit(imi plac mult cei cu par rep sau rock), tinuta(imi place la baieti tot stil rep, rock).Dar toate se duc daca gasesc comportamentul pe care il vreau.Toata frumusetea e din inima

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

La baieti nu se pune asa mult accent pe fizic, la fete in schimb..se schimba treaba.

| larisaarad a răspuns:

Pai la un baiat mie imi place sa il vad ca se ingrijeste. pai urat esti atunci cand ai multe cosuri pe ten si nu incerci sa ti le ingrijesti. funda:*

| BonneLess a răspuns:

Buna!
1. Nu ai cum sa-ti dai seama atata timp cat esti baiat, doar daca ai fi gay.
2. Pentru mine un baiat urat ar arata cam asa : ten neingrijit, igiena corporala scazuta, gras, cu un comportament care lasa de dorit.
3. La fizicul unui baiat
cele mai neplacute lucruri ar fi sa aiba nasul mare laughing asta ma deranjeaza prea tare.

| BlackVeil a răspuns:

1.Depinde de gustul fiecaruia.Mie imi plac baietii cu trasaturi fine, nu foarte inalti(sub 1, 80), sa nu fie slabanogi, sa aiba parul si ochii inchisi la culoare.
2.Nu-mi plac baietii cu sprancene groase.
3. Cred ca inaltimea excesiva.