| anonim_4396 a întrebat:

Salut ce coafuri credeti ca arata mai bine cele cu breton si par franjurat sau cele cu parul cret fara breton?

1 răspuns:
| mcandr3y a răspuns:

Pentru a alege o tunsoare/coafura trebuie sa tii cont de anumite aspecte! de structura fetei, tinuta, eveniment etc! pentru a face cea mai buna alegere te sfatuiesc sa vizitezi un salon si un hairstylist profesionist pentru a primi cele mai corecte sfaturi! Daca te consulti odata cu un hairstilyst, si ii respecti sfaturile si indicatiile poti sa nu il mai vizitezi, poti sa aplici singura sau cu prietenele acasa ceea ce ai invatat, sau ii poti ghida pe cei de la salonul pe care il frecventezi; avand in vedere ca un tuns/coafat la hairstylist/hairdresser costa ceva in plus fata de unul la banalul frizer!