| Neymar_Nicu_1999 a întrebat:

Salut, ce parere aveți, as vrea un lanț foarte gros din aur, dar cu zale mari, ce parere aveți? As părea cocalar sau ar da bine

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ai parea cocoalar.
Cine altcineva ar purta asa ceva, care nu-i?

| Catrice a răspuns:

Da bine...

...pentru cocalarihee hee

| johnnny123 a răspuns:

Daca nu esti din intamplare regele Xerxes, da, ai parea cocalar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă asta crezi că te face fericit...
dar sa aiba măcar 6-7 kg, altfel eu zic ca pe criza asta nu merită.

| badpanda a răspuns:

Cocalar esti deja, acum iti cauti lantul. happy

| aaanamariaaa a răspuns:

Depinde. Adica daca îl accesorizezi cu un trening Adidas, deja țipă a cocalareala, sau poate asta e numai din perspectiva mea. Poate cu alte combinații de haine ar merge, dar sa lași numai o parte din lanț la vedere, adica sa îl bagi în pulover/tricou, ca oricum s-ar vedea o parte, si ar arata chiar ok. Tu acum ai pus întrebarea asta aici deci așteapta-te la orice răspuns din partea noasta. Părerea mea e ca mai degrabă iti iei un ceas de calitate daca tot ai ceva bani și vrei sa iti iei un accesoriu, dar fa cum vrei, repet, si lanțul ar fi ok dacă știi cum sa îl porți.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru aaanamariaaa):

Daca ai ceva bani si esti normal la cap iti iei criptomonede sau teren agricol... a, daca ai marunt si vrei sa pari jmecher... puii mei, nu stiu de-astea, nu m-a interesat vreodata sa par jmequer.

| aaanamariaaa a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eu i-am răspuns omului la ce a întrebat. Ca dacă ar fi vrut sa ii dau sfaturi de viata sau morala s-ar fi dus la măsa
Eu înțeleg ce ai vrut sa spui, nici eu nu sunt genul de om care sa dea banii pe prostii sau pe lucruri care sa ma facă sa par bogată când eu nu sunt. Fiecare achiziționează si poarta ce vrea și îl duce mintea, puțin imi pasa sincer, nu ma deranjează cu nimic. Bănuiesc ca nu are 30.000€ sa cumpere un teren sau eu știu ce bmw x950, omu poate are o suma modesta, si daca vrea sa se dea în stambă cu un lanț, sa o facă, ce tot atata ne dam toți cu părerea de parca noi luam cele mai bune decizii pentru noi. Fiecare vede în felul lui banul. Unu investește, altul îl fituie pe rahaturi, chiar nu imi pasa.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru aaanamariaaa):

Daca in Martie 2020 cumparai BitCoin de 1.000 de dolari, acum ai fi avut cam 4.500. happy Nu e musai sa ai de investit zeci de mii. Totul e sa studiezi un pic problema ca si economia e ciclica precum istoria. In alta ordine de idei, aici e vorba pur si simplu de mofturi, nimic mai mult...