| Maxim96 a întrebat:

Ce parere aveti de vopsitul parului la barbati?
Eu am 18 ani si am parul saten si as vrea sa mi-l vopsesc negru, ca imi place mai tare culoarea si cred ca mi-ar sta caci sunt frumusel la fata.
Imi puteti recomda ceva?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doamne fereste ce vremuri traim

| J0B0MAT a răspuns:

Eu sunt de parere ca e ok sa ti-l vopsesti cum vrei tu.Sunt multi care isi vopsesc parul.Si mi se pare normal ca fiecare sa incerce anumite lucruri care considera ca l-ar avantaja mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am văzut doar femei pe ambalajele la cutiile cu vopsea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.oja.ro/......u-10_2.jpg

Daca te consoleaza ca e speciala pentru barbati.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum mi se pare ceva femeiesc să-ţi vopseşti părul. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incerci palette intensive color creme, se fixeaza bine in par. happy