| GabrielDenisGhidersa a întrebat:

Salut!
Ce pot cumpăra ca să pun în adidași dacă îmi sunt puțin mari?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 improvizezi
2 îi vinzi
3 aștepți 1-2 ani să crești

| annonimaaaa555 a răspuns:

Banda de silicon: Există benzi de silicon care se pot lipi pe interiorul adidașilor pentru a reduce din spațiu.

Diverse tipuri de spume: Poți folosi spume sau materiale moi pentru a umple golurile.

| KovacsB a răspuns:

Alti adidasi mai mici.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Branturi. Sunt niste talpi pe care le pui la interior.
Sau plasturi speciali din gel, pe care ii lipesti in interiorul pantofului, la calcai (in dreptul gleznei)

| Violleta2022 a răspuns:

II trimiti inapoi si iei un numar mai mic, ca-ti cad din picioare daca sunt mai mari.

Bula
| Bula a răspuns:

Pune vata in fata degetelor.