| m_6429 a întrebat:

Salut, ce pot face la parul meu? [ceva simplu]
M'am plictisit sa il las asa, simplu.
Am parul intre ondulat si cret.

3 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Iata! http://suntfata.info/......10-minute/ Mi se par potrivite si mie personal imi plac foarte mult.

| Dixxy a răspuns:

Cel mai simplu...impletestel.eu asa fac si am parul la fel ca al tau.sau daca il ai mai lung, til prinzi in crestetul capului cu un elastec, il impletesti si gata! se vede foarte frumos si e simplu

| IQOnly a răspuns:

Cel mai bine e sa ceri sfatul prietenilor tai! Deoarece noi nu te cunoastem ca sa iti spunem ce sa faci cu el!