| Cristian190x a întrebat:

Salut, ce pot face sa arat mai bine? (ca baiat)
Vreau cat mai multe idei

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

In primul rand, sa nu te îmbraci ca un cocalar cu haine oRiGinAlE și sa nu faci poze în fata la mașini ori cu telefonul la ureche. Apoi, fi aranjat și îmbrăcate cât mai impecabil și curat(nu zice nimeni sa te îmbraci nu știu cum dar nu e asa greu sa arăți decent). În al doilea rand, renunță la freza pe câte o are abi (de cocalar) și fulgere pe margini. Asa vei arata mai bine ca băiat.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând să te îmbraci decent şi adecvat ocaziei; să începi să mergi la sală de câte ori poţi; să îţi aranjezi o freză care ţi se potriveşte, în concluzie: să-ţi găseşti stilul personal şi cel mai potrivit pentru tine.

| ValentinGabi a răspuns:

Toți suntem frumoși în felul nostru, dacă vrei să fii frumos la fața te duci la un salon te pensezi, faci o freză frumoasă, faci tratament pentru ten, etc.

| Cristian190x explică (pentru ValentinGabi):

Mi e frica sa ma pensez pentru ca probabil ar arata ca la o fatarolling on the floor) intre sprancene normal ca ma pensez ca doar nu stau cu mono spranceana

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Ce probleme ai si in ce sens vrei sa arati mai bine?

| Cristian190x explică (pentru mustafateke7):

Nu am o problema anume, ma gandeam asa la ceva ce pot face ca sa arat mai bine la fata

| Ineys a răspuns (pentru Cristian190x):

Operatie estetica.

| Cristian190x explică (pentru Ineys):

Bani de unde?rolling on the floor)))