| anonim_4396 a întrebat:

Ce tip de epilator cu atenuator de durere imi recomandati? L-as putea gasi la un pret pana-n 250 ron? Parul in cat timp o sa creasca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Parerea mea e sa mergi pe Braun ca sunt cele mai bune. Cauta eventual unul cu mai multe capete, astfel ai si un cap cu mai putine pensete cu care epilatul doare evident mai putin.
Sistemul de masaj activ e un accesoriu care se ataseaza peste capul de epilat si consta din niste role mici.
Te pup!

2 răspunsuri:
| Zoxxx a răspuns:

Stiu ca era unul de la Braun happy

| mimiwewem a răspuns:

Eu Îl folosesc pe cel de la Braun. Mă epilez o dată la 2 săptămâni.