| User8282828821818198226563 a întrebat:

Salut, ce ziceți de o tunsoare Wolf cut dacă am părul ff des și chiar nu exagerez? Dacă nu îl întind cu placa stă ca o mătură. Și îl am până puțin mai jos de umeri. Îi va adăuga volum sau scade?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sweetglitter a răspuns:

Si eu ma gandesc sa imi fac tunsoarea asta, mai ales ca mie mi-ar sta bine fiindca am parul mediu ca lungime, in plus este la moda. Am vazut niste imagini cu coafura asta si o sa arati fain, o sa ai parul voluminos si o sa para mai sanatos (cel putin asa cred eu).