| Boboc_Marius_1997 a întrebat:

Cerra di cupra este buna pentru a scapa de punctele negre si cele rosi, va rog nu luati de pe site-uri, spuneti din propria experienta!

1 răspuns:
| Ralucaa69 a răspuns:

Nu am incercat cerra di cupra, dar poti folosi masca cu bicarbonat si apa. In prima saptamana ar fi bine sa iti faci zilnic masca, apoi o data sau de doua ori pe saptamana(cum preferi). Amesteci o lingurita de apa si una de bicarbonat(o sa arate ca o pasta) apoi aplici pe fata si o lasi 15 minute(pana se usuca) apoi te clatesti cu apa calduta.In a2a saptamana ar trebui sa fie vizibile rezultatele.(la mine a functionat)