| WeLLy_5149 a întrebat:

Salut, cine imi poate spune cum pot sa-mi faca asa coafura http://www.google.md/......tp?/imgres 1638&itbs=1&iact=rc&dur=296&oei=lcSdTeanBY7oOZXy4LUE&pag e=4&ndsp=24&ved=1t:429, r:19, s:67&tx=67&ty=121&biw=1360&bih=640 (nu am aparat special) :(

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Uda-ti parul cu apa cu zahar si lamaie sau cu bere si pune-ti parul pe bigudiuri sau pe moatze(ata mai groasa nu de papiota cu ziar pui ziar si-l invartesti in jurul atzei) daca nici bigudiuri nu ai

2 răspunsuri:
| WeLLy_5149 explică:

Eu nu vreau chiar asa vreau ca in poza sad