| AnnaMaariia a întrebat:

Salut
cine ma ajuta si pe nime cu un nume la hi5.nu am idei... cele mai frumoase funditatongue

7 răspunsuri:
| David_2599 a răspuns:

Numele tau!

| aniriiiiii a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/

BlackPearl

ZambeteIntr-oPastila

BomboaneColorate

Funkylicious Babe.

pAsTiLuTe.CoLoRaTe cE.dRoG.cIuDaT

No Name ♡

►Am►cel►mai►ciudat►nume◄
Doua PunCte Ics:x
:* sper ca`ti plac

| Wihaela a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/ cu aceste caractere iti poti pune uh ce nume vrei :*
sper ca te-am ajutat
pa-pa :-h

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Cur.Cu.Beu
I.am.still.obsesion
lolli. pop
hot.dog
truli_luli
nas.mare
Cal.Cu.Lator
Mi.Nu.Ne

| anse890 a răspuns:

Baby anyta

| SheIsCrazy a răspuns:

Buna! Pe acest site gasesti SUTE de username-uri ft dragute:
http://www.bukisa.com/......email-chat
Si, daca vrei sa pui si niste caractere sa faca numele mai interesant, intra pe site-ul asta:
http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/
sper ca am ajutat, bye :*

| yumi_1689 a răspuns:

Ykipinky_funky_girl tongue sau numele taw si love... depinde de ce iti place happy