| Some0ne a întrebat:

cine stie cum se numesc acesti panataloni.Imi plac foarte mult si vreau sa ii vad mai bine p net si nu stiu cum sa scriu p google.se numesc cumva egari pentru ca nu prea cred >:
http://images.contactmusic.com/......mo-pic.jpg

apropo super ghete nu?
http://static.thehollywoodgossip.com/......-photo.jpg

Răspuns Câştigător
| QueenOfLeon a răspuns:

Dap, se numesc leggings sau colanţi.am avut şi eu o pereche. cât despre cizme, sunt foarte drăguţe. happy

5 răspunsuri:
| R_9329 a răspuns:

Sunt colanti happy luciosi.
Toate pitipoancele au laughing.

| Kidutsa a răspuns:

Cred ca sunt colanti mai bine.
Miley Cyrus mereu se imbraca super frumos!love struck

| raluk1997 a răspuns:

Sunt colanti din latex...si sunt de acord cu R laughing

| Lulu_3803 a răspuns:

Mie mi se par colanti de latex...happy
foatre dragute cizmelebig grin

| M3HappyKid a răspuns:

Suntlaughing colanti sau egarilaughingda tari cizmelaughing stiam ca ghetele sunt mai mici degat alea lungi dar in finelaughing