| StarDust_2887 a întrebat:

cu ce oja as putea sa fac si eu modele de genul asta? (nu neaparat aceleasi culori. ma intereseaza doar tehnica)
http://www.youtube.com/watch?v=D9A_9FH7e-A

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Nu conteaza tipul de oja, nici macar daca sunt noi sau nu. Probabil ca nu iese daca ojele sunt unele ieftine, vai de capul lor. Oje bune si iefine sunt Alix Avien [ 6 lei sticluta ] desi pentru inceput poti incerca cu ojele pe care le ai tu acasa.

2 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Iti trebuie niste oje noi, dar noi.
am incercat si eu dar chiar daca nu le aveam de mult timp tot nu a mersstraight face
sper sa reusesti:*mult succes.

| AbCdEfGhIjKlMn a răspuns:

Merge doar cu oja foarte apoasa. adica sa fie gen apa. si cu un ac sau cu o scobitoare. restul nu cred ca ai putea.