| IrinaMihaela15 a întrebat:

Cum aș putea să-mi subtiez vocea, s-o fac mai feminină, mai senzuală? Mereu cand îmi ascult vocea înregistrată am senzația că e prea groasă, ca de băiat și aș vrea să schimb asta.

9 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Si eu am impresia asta da nu e asa. Tine de percepția celui care aude. Poate ai o dereglare hormonala si cu medicatie te schimbi.

| IrinaMihaela15 explică (pentru Donsavas):

O să vorbesc cu medicul de familie, mulțumesc?

| mihaicelsfant a răspuns:

Poate ti se pare tielaughing

| IrinaMihaela15 explică (pentru mihaicelsfant):

Toți îmi spun că am vocea prea băiețoasă, prietenii, colegii

| gothicbat a răspuns:

Nu prea ai ce să faci, ține de genetică.

| Yiing a răspuns:

Vreau sa auuuuud! mai vocea nu conteaza! ceea ce spui conteaza! atata timp cat tu spui ceea ce trebuie nimic nu mai conteaza! vocea e un mod de comunicare! cine te iubeste, te iubeste exact asa cum esti! tu ii faci sa te iubeasca, nu vocea ta! nu trebuie sa schimbi nimic pentru a fii acceptat de cei care nu conteaza! cei care conteaza, o sa stea alaturi de tine oricum! ai incredere in tine si o sa iti fie mult mai bine! Succes!