| parkour a întrebat:

Salut.cum pot face sa-mi creasca parul mai repede?(dau funda pentru cel mai bun raspuns)

Răspuns Câştigător
| LetyArob a răspuns:

1.Trebuie sa ai grija de el.
2.Trebuie sa te tunzi o data la 2-3-4 luni
3.Trebuie sa te speli pe cap saptamanal.
Eu am folosit aceste sfaturi si... A FUNCTIONAT!
Sper ca la tine va fi la fel
:*:*:*Succes:*:*:*

10 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Pai... te poti da cu ulei de masline inainte sa te speli pe cap. fa asa de fiecare data si parul va creste mai repede, dar va a avea mai mult volum... fundita big grin

| Ciresikaaa a răspuns:

Inainte sa faci baie cu 1 h te dai cu ulei de ricin,
cam vreo 2 sticlebig grin
si vei avea rezultate bune iti spun din propria experientawinking
papa!

| StubblyTooth a răspuns:

Cu o peruca laughing

| el_1035 a răspuns:

Uleiuș de ricin cea mai buna solutie:X

| diana97_7123 a răspuns:

Danhdute cu un balsam cu efect de stralucire astfel creaza un efect de un cm mai lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un decolteu si aruncate de la geam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat nimic

| BossMan a răspuns:

Amesteca shampon pepa urzica cu wash&go si cu o picatura de ulei. dupa aceea spala-te cu el cand faci baie si in 2 saptamani iti creste parul mai mare.

| nevermind_9666 a răspuns:

Exista in farmacii un taratament cu ulei de ricin de le GEROVITAL PLANT este cam scump ce'i drept... cred ca a fost in jur e 55 lei... eu l'am folosit si chiar da rezultate

| karlittaa a răspuns:

Ulei de ricinwinking