| onlychengs a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri? Merge cu zeama de lamaie?
Cel mai bun raspuns, primeste F

Răspuns Câştigător
| me92 a răspuns:

Acidul de la lamaie, s-ar putea sa nu faca minuni....nu sunt doctor, dar cel mai bine cureti fata cu o bucatica de vata cu bitter suedez(nu bautura) si dup-aceea un strat de crema de galbenele...toate acestea le gasesti la plafar.pe mine m-au ajutathappy

7 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

O sa primesti multe variante de raspuns si poti sa le testezi.
Fetei mele i-a trecut in cele din urma doar cu crema antiacneica de la Avene. Se ia din farmacie, costa 50 de lei dar are un efect spectaculos!

| Roxx123 a răspuns:

BUna:*
Pai.Poti incerca si cu zeama de lamaie, dar mult mai bine merge cu usturoi.(sos de usturoi)
Ustura putin dar are rezultate incredibile!:* succes

| Ev0luti0n a răspuns:

Eu folosesc o lotiune cu aloe vera numita LARA. Sper sa iti fie de folos!

| Elena-Roxana_Grigore_1999 a răspuns:

Nu nu merge cu zeama de lamaie

| Elena-Roxana_Grigore_1999 a răspuns:

Exista o crema la farmacie si este foarte buna... funda