| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum sa imi creasca barba mai repede? am 14 ani, vreau multe raspunsuri, dau funda si vot

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Cand eram de varsta ta imi doream si eu acelasi lucru, sa imi creasca barba cat mai repede si acum m-am saturat sa ma rad odata la 2-3 zile, la fel vei pati si tu laughing

| CristinasiVlad a răspuns:

Unge-te cu miere la gurawinking o sa ai barba repedewinking stiu ca asa facea un baiat de la scoalawinking funda?

| quartz1999 a răspuns:

Iti razi puful de multe ori si o sa creasca mai mult si mai repede.

| AlexxoDany a răspuns:

Asta este visul oricarui baiat cand este la varsta asta, sa stii ca barba nu semnifica nimic asa ca cred ca esti bine asa cum esti.O sa vina timpul ei si nu o sa fii bucuros

| Sulica_Alexandru_1998 a răspuns:

Rade-te cu lama foarte des, in sensul opus cresterii parului.